Sosnowski, WaluśKraksaKryzys! na początek

Sosnowski, WaluśKraksaKryzys! na początek

W tym roku nie Strefa PlażOFFa a Wzgórze ZamkOFFe. To właśnie tam zaczynamy tegoroczny Festiwal. Na Wzgórzu zagrają dla Was WaluśKraksaKryzys! oraz Sosnowski

Sieradz Open Hair Festival słynie z tego, że odbywa się w przestrzeni miejskiej. Od kilku lat jego inauguracja miała miejsce na sieradzkiej plaży. W tym roku start wydarzenia odbędzie się na Wzgórzu ZamkOFFym. Dlaczego ZamkOFFym? Tradycyjnie w pierwszy dzień OHF na scenie pojawiają się muzycy znakomici ale nie koniecznie przebijający się do głównego nurtu muzycznego. W tym roku publiczność 9 lipca bawić będzie Sosnowski a następnie WaluśKraksaKryzys!.

Przed koncertami będzie można zadbać o podniebienie w strefie Food Truck zlokalizowanej tuż przy skansenie, a także zrelaksować się w Sieradzkiej Strefie Planszowej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w plenerowych koncertach, może brać udział 250 osób niezaszczepionych i nielimitowana grupa osób po szczepieniu. Proces wersyfikacji będzie szybszy i łatwiejszy jeśli osoby, które wybiorą się na koncert, będą miały zainstalowaną aplikację M-obywatel. Proces weryfikacji trwa wówczas parę sekund.
Początek wydarzeń na Wzgórzu ZamkOFFym o godz. 18.00.