Nagrody

Poniżej przedstawiamy listę nagród oraz wyróżnień przyznanych festiwalowi Sieradz Open Hair:  

- Wyróżnienie przez Intercoiffure Mondial w Paryżu, jedną z najbardziej elitarnych organizacji fryzjerskich na świecie – lipiec 2009 r.  

- Stowarzyszenia Fryzjerów, Kosmetyczek i Wizażystów Polskich uznało festiwal za "Imprezę Roku" i przyznało miastu nagrodę Złotego Cyrulika – październik 2009 r.  

- Kampania public relations pierwszej edycji festiwalu została nominowana do "Złotych Spinaczy 2009" w kategorii PR miast i regionów, co oznacza, że została uznana za jedną z trzech najlepszych w Polsce – listopad 2009 r.  

- Festiwal zajął trzecie miejsce wśród najlepszych imprez w kraju w ubiegłym roku, otrzymał nagrodę specjalną Związku Miast Polskich oraz wyróżnienie magazynu Elle w ogólnopolskim konkursie "Złote Formaty" - najważniejszym i najbardziej prestiżowy konkursie związanym z dziedziną promocji miejsc w Polsce.  

- W Londynie ogłoszono listę europejskich finalistów jednego z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych konkursów branży public relations

"Sabre Awards". Projekt Sieradz Open Hair Festival został nominowany w kategorii „Najlepsza kampania PR w regionie bałtyckim” – kwiecień 2010 r.  

- Kampania public relations drugiej edycji festiwalu otrzymała Złoty Spinacz 2010 w kategorii PR miast i regionów, co oznacza, że została uznana za najlepszą kampanię w Polsce – grudzień 2010 r.