OHF 2021

Magda Bereda - influencer

Jak internetowy eksperyment pozwolił spełnić moje marzenia?

Dziewczyna o niezwykle promienistym uśmiechu. Trudno bowiem się nie uśmiechać, gdy ma się tak ogromny talent i oddanych fanów. Jedna z najbardziej wpływowych ludzi polskiego Internetu
wg magazynu Forbes.
Magda stawiała swoje pierwsze kroki w Internecie. Przełom na jej wyboistej ścieżce do kariery muzycznej nastąpił w 2017 roku, kiedy muzyczne formaty zaczęły cieszyć się bardzo dużą popularnością. Aktualnie jej kanał YouTubeobserwuje ponad 700 tysięcy osób, a jej muzyczne poczynania zostały odtworzone ponad 85 milionów razy.
Jej kariera ciagle nabiera tempa. W 2019 roku została ćwierćfinalistką jubileuszowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" . Już na początku 2020 roku stanęła na scenach największych hal koncertowych w całej Polscepodczas trasy "Betlejem w Polsce" z takimi artystami jak Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Kasia Wilk czy Natalia Niemen . A w 2021 pokazała, że odnajduje się nawet jako prowadząca własnej strefy w jednym z największych muzycznych talent show - The Voice Kids.

30.11.2020 roku kolejny raz pokazała, że warto wierzyć w marzenia - wydała swój debiutancki album"mniejsze od trzech" , który w niecałą dobę po ruszeniu przedsprzedaży trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Krążek znalazł się również na liście OLiS. Jej kompozycje oraz teksty posiadają dodatkowe, często ukryte znaczenie, które odwołuje się do najważniejszych w jej życiu wartości.
Kontakt z fanami jest dla niej równie ważny - Magda dzieli się swoim muzycznym światem oraz przekazuje mnóstwo pozytywnej energii na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 876 tysięcy osób.