Sieradz Open Hair Festival

Zmiana organizacji ruchu w czasie OHF2017

19/Lipiec

W związku z organizacją Sieradz Open Hair Festival w najbliższy weekend w centrum Sieradza wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. W piątek (21 lipca) od wczesnych godzin porannych zacznie się również montaż sceny głównej na placu Wojewódzkim.

Dla ruchu (nie licząc służb ratowniczych, mieszkańców ulicy oraz zaopatrzenia) zamknięte będą następujące ulice:
- ul. Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Leszka Czarnego do skrzyżowania z ul. Kościuszki) od: piątek 21 lipca godz. 20.00 do nocy z 23/24 lipca godz. 01.00.
- ul. Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego/Żwirki i Wigury w stronę Rynku) od soboty 22 lipca godz. 09.00 do nocy z 23/24 lipca godz. 01.00.
- ul. Rycerska: od soboty 22 lipca godz. 09.00 do nocy z 23/24 lipca godz. 01.00.

W piątek (21 lipca) rano na placu Wojewódzkim zacznie się montaż sceny głównej. Z tego powodu wyłączony z ruchu zostanie parking przed Urzędem Miasta. W czasie trwania festiwalu wyłączonych z ruchu zostanie także część parkingów w Rynku (przyległych do płyty Rynku) oraz na ul. Kościuszki (od skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego w stronę Rynku). W czasie trwania Festiwalu całkowicie z ruchu kołowego będą wyłączone również parkingi na pl. Wojewódzkim.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.