Sieradz Open Hair Festival

Open Hair Cafe zaprasza

18/Luty

   Open Hair Cafe działa od kilkunastu dni w pawilonie na wodzie znajdującym się na sieradzkim Rynku. Kawiarnia została oficjalnie otwarta 15 lutego. Nowym najemcą lokalu należącego do miasta jest Jacek Wysocki, który kawiarnię poprowadzi wraz z żoną Katarzyną. Młodzi sieradzanie wygrali konkurs na dzierżawę kawiarni, która ma nawiązywać do postaci Antoniego Antoine`a Cierplikowskiego, genialnego fryzjera stylisty i patrona organizowanego przez miasto festiwalu Open Hair.

   Lokal ozdobiony jest fotosami artystek czesanych przez Antoine`a, na które spogląda sam mistrz, a w tle sączy się francuska muzyka. - W naszej działalności inspiracją jest sławny rodak - podkreśla Jacek Wysocki. Już wcześniej chcieliśmy uruchomić podobny lokal, więc chętnie skorzystaliśmy z oferty przedstawionej przez miasto. Dotychczas odbyły się u nas trzy koncerty i zamierzamy w ten sposób wzbogać działalność kawiarni. Liczymy, że nasze propozycje przypadną sieradzanom do gustu.

   - Uruchomienie Open Hair Cafe to kontynuacja naszych działań promocyjnych - akcentuje Jacek Walczak, prezydent Sieradza uczestniczący w oficjalnym otwarciu kawiarni. Festiwal Open Hair wpisał się w życie miasta i zyskał społeczną akceptację. Ponieważ Open Hair jest nie tylko imprezą, ale i marką turystyczną, więc po kilku latach organizacji festiwalu przyszedł czas na jej wdrażanie.